התמחות ב – AYR

ההתמחות ב –  AYRמקנה לעורכי הדין לעתיד הזדמנות לקחת חלק בעבודה עם צוותי המחלקות של משרדנו, בתיקים עבור לקוחות מגוונים, ביניהם חברות ואנשי עסקים מהבולטים בישראל ובעולם.

בשיטת "הפול המחלקתי", בה כל מתמחה מצוות לאחת ממחלקות המשרד (תחת השותף המאמן), ועובד באופן שוטף מול צוות עורכי הדין במחלקה אליה הוא משתייך, הוא מתנסה בעבודה עם מחלקות נוספות ובתחומי עיסוק שונים.

אצלנו נהנים מיחס אישי, אפשרות לביטוי עצמי ועבודת צוות ב"גובה העיניים", תוך הקפדה על מקצועיות חסרת פשרות.

בואו לעבוד עם צוות דינמי וצעיר העומד בחוד החנית של שוק עריכת הדין בישראל!

לשליחת קו"ח להתמחות וקבלת פרטים נוספים >

מתמחים מספרים:

ליאור:  "התמחות ב – AYR משלבת מקצועיות בלתי מתפשרת מחד, ותחושה של בית ומקום חם מנגד. השילוב המושלם".

בר: "AYR הוא בית הספר הטוב ביותר, המציע תמהיל תיקים מדויק ומורים מקצועיים, אכפתיים וקשובים, שהבינו באמת את המטרה של שנת ההתמחות – ללמוד, ובכיף."

אורי: "ההתמחות ב-AYR היא חממה לימודית, שמשלבת אתגרים מקצועיים, מגוון רחב של תחומי עיסוק ולא פחות חשוב תחושת משפחתיות ואחריות אמתית לעתיד המקצועי שלך"

פארס:  "כולנו יודעים שתקופת ההתמחות היא תקופה אינטנסיבית, קשה ומאתגרת. יחד עם זאת, במהלך ההתמחות ב – AYR, ניתנת לנו ההזדמנות והבמה להביא לידי ביטוי את הכלים שרכשנו בתקופת הלימודים, ובכך זה מאפשר לנו ליישם הלכה למעשה את הידע שצברנו באקדמיה."

דנה: "כמתמחה ב- AYR אתה עושה עבודה מהותית, עניינית ומקצועית. האנשים במשרד והאווירה הטובה ששרויה בו נתנו לי תמיד הרגשה שאני חלק חשוב ואינטגרלי מהצוות, ולא רק מישהו שבא לסייע לתקופה קצובה".

שיר: "ההתמחות ב – AYR לימדה אותי המון. תמיד הרגשתי בנוח לשאול ולהתייעץ עם כל אנשי המחלקה שלי, והאווירה הנעימה במשרד הוסיפה לתחושה הזאת".

מיכל: "אני שמחה שאת הצעדים הראשונים שלי במקצוע יצא לי לבצע עם המקצוענים ביותר שיש."

דניאל: "כמתמחה ב – AYR אתה זוכה לעבוד במשרד מקצועי ואיכותי אשר אינו מתפשר על אווירה נעימה, חברית ואכפתית – ממש כמו בבית".

יותם: "אתה נכנס לעניינים הכי מהר שאפשר ולאט לאט אתה מגביר".

לחצו לפרטים נוספים אודות תוכנית ההתמחות ב –  AYR

 

Design : Hastudeö | Developed : Beaverglobal | Terms of Use