קריירה ב AYR

תן לנו לספר לך מה מייחד את המשרד שלנו, ואם בא לך להכיר אותנו

שלח/י קורות חיים >

הלקוחות שלנו

אנחנו עובדים עם החברות והלקוחות המובילים בישראל. כמה מהם תוכל לראות ברשימת פסקי הדין שהיינו מעורבים בהם.

אתה לא אחד מעדר

בגלל שעובדים אצלנו בצוותים קטנים, כל מוח מקצועי ויצירתי הוא נכס חשוב. זאת הסיבה שכל מתמחה מעורב/ת בתיקים המעניינים ביותר.

מכירים אותך

אנחנו אומנם עובדים עם הגדולים ביותר, אבל בין קירות המשרד אנחנו כמו משפחה. אצלנו גם השותפים לא רק ידעו מה שמך – הם יכירו אותך.

מעניין אותנו מה אתה חושב

אנחנו לא מכתיבים צורת חשיבה מסויימת – להיפך, חשוב לנו שתרגיש בנוח לבטא את דעותיך ועמדותיך באופן חופשי. כל אחד יכול להיות זה שיעלה על הרעיון שיפתור את התיק :).

אנחנו מאמינים במערכות יחסים לטווח ארוך

אנחנו מאיישים בדיוק את המשרות שאנחנו צריכים. אין לנו כמויות של עורכי דין או מתמחים לנפות – להיפך, אנחנו מקווים שכולם יישארו איתנו לקריירה ארוכה ומשגשגת.

אנחנו יותר מעוד משרד עורכי דין.

 

 

התמחות ב – AYR

 

ההתמחות ב – AYR מקנה לעורכי הדין לעתיד הזדמנות לקחת חלק בעבודה עם צוותי המחלקות של משרדנו, בתיקים עבור לקוחות מגוונים, ביניהם חברות ואנשי עסקים מהבולטים בישראל ובעולם.

בשיטת "הפול המחלקתי", בה כל מתמחה מצוות לאחת ממחלקות המשרד (תחת השותף המאמן), ועובד באופן שוטף מול צוות עורכי הדין במחלקה אליה הוא משתייך, הוא מתנסה בעבודה עם מחלקות נוספות ובתחומי עיסוק שונים.

אצלנו נהנים מיחס אישי, אפשרות לביטוי עצמי ועבודת צוות ב"גובה העיניים", תוך הקפדה על מקצועיות חסרת פשרות.

בואו לעבוד עם צוות דינמי וצעיר העומד בחוד החנית של שוק עריכת הדין בישראל!

 

 לחצו לפרטים נוספים אודות תוכנית ההתמחות ב – AYR

 

מתמחים מספרים:

 

ליאור:  "התמחות ב – AYR משלבת מקצועיות בלתי מתפשרת מחד, ותחושה של בית ומקום חם מנגד. השילוב המושלם".

בר: "AYR הוא בית הספר הטוב ביותר, המציע תמהיל תיקים מדויק ומורים מקצועיים, אכפתיים וקשובים, שהבינו באמת את המטרה של שנת ההתמחות – ללמוד, ובכיף."

אורי: "ההתמחות ב-AYR היא חממה לימודית, שמשלבת אתגרים מקצועיים, מגוון רחב של תחומי עיסוק ולא פחות חשוב תחושת משפחתיות ואחריות אמתית לעתיד המקצועי שלך"

פארס:  "כולנו יודעים שתקופת ההתמחות היא תקופה אינטנסיבית, קשה ומאתגרת. יחד עם זאת, במהלך ההתמחות ב – AYR, ניתנת לנו ההזדמנות והבמה להביא לידי ביטוי את הכלים שרכשנו בתקופת הלימודים, ובכך זה מאפשר לנו ליישם הלכה למעשה את הידע שצברנו באקדמיה."

דנה: "כמתמחה ב- AYR אתה עושה עבודה מהותית, עניינית ומקצועית. האנשים במשרד והאווירה הטובה ששרויה בו נתנו לי תמיד הרגשה שאני חלק חשוב ואינטגרלי מהצוות, ולא רק מישהו שבא לסייע לתקופה קצובה".

שיר: "ההתמחות ב – AYR לימדה אותי המון. תמיד הרגשתי בנוח לשאול ולהתייעץ עם כל אנשי המחלקה שלי, והאווירה הנעימה במשרד הוסיפה לתחושה הזאת".

מיכל: "אני שמחה שאת הצעדים הראשונים שלי במקצוע יצא לי לבצע עם המקצוענים ביותר שיש."

דניאל: "כמתמחה ב – AYR אתה זוכה לעבוד במשרד מקצועי ואיכותי אשר אינו מתפשר על אווירה נעימה, חברית ואכפתית – ממש כמו בבית".

יותם: "אתה נכנס לעניינים הכי מהר שאפשר ולאט לאט אתה מגביר".

 

לשליחת קו"ח להתמחות וקבלת פרטים נוספים >

 

 

 

 

 

Design : Hastudeö | Developed : Beaverglobal | Terms of Use