ניר אורן
שותף
niro@ayr.co.il
03-6019601

ניר אורן הצטרף למשרד כשותף בדצמבר 2013. חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1998. לפני הצטרפותו לשותפות היה שותף ועמד בראש מחלקת ניירות ערך במשרד ראב"ד מגריזו בנקל ושות'. מדריך Legal Experts EMEA ממליץ על ניר בתחום טכנולוגיית מידע וטלקום.

ניר מייצג חברות פרטיות וציבוריות בכל פעילותן העסקית ובעסקאות בארץ ובחו"ל לרבות, מיזוגים ורכישות, עסקאות השקעה, הנפקות לציבור, הסכמי מייסדים ובעלי מניות, מיזמים משותפים, מכרזים, מימון, הסכמי רישוי ורגולציה.

לניר ניסיון עשיר בעסקאות שונות בתחום שוק ההון בישראל, ובכלל זה הנפקות לציבור, הנפקות פרטיות, הצעות רכש ועסקאות מיזוג, ייעוץ לחברות ציבוריות וחברות ממשלתיות בנוגע להיבטים שונים של חוק החברות, חוק ניירות ערך וממשל תאגידי, ייצוג חברות ישראליות הנסחרות בבורסות בחו"ל והקמה של
קרנות גידור.

לניר נסיון רב בליווי פרויקטים תשתיתיים מורכבים במגוון תחומים כגון מים ותקשורת ובייצוג לקוחות בקשר עם מכרזים פומביים והזמנות להציע הצעות בתחומים שונים (לרבות פרויקטים בתחום התשתיות ונדל"ן).

1997 – תואר ראשון במשפטים, הפקולטה למשפטים, אוניברסיטת תל אביב.

1998 – חבר בלשכת עורכי הדין.

2000-2013 עורך דין ושותף (החל מ- 2005) במשרד ראב"ד מגריזו בנקל ושות'.

החל מ- 2012 – חבר ועדת החברות של לשכת עורכי הדין – מחוז תל אביב.

2009-2011 מרצה בנושא ממשל תאגידי במסגרת קורסים להכשרת דירקטורים והשתלמויות לחברות, מטעם מכון מגיד ללימודי המשך של האוניברסיטה העברית, ירושלים.


להדפסת פרופיל עו"ד >

 ניר ייצג את מקורות פיתוח וייזום בע"מ בהיבטים שונים של פרויקט לתכנון והקמת מתקן התפלה בעלות כוללת של למעלה ממיליארד ₪, לרבות ליווי ועדת המכרזים במכרז הפומבי לבחירת קבלן ההקמה לפרויקט וההסכם בין מקורות פיתוח וייזום לבין הקבלן הזוכה.

ניר ייצג את קו מנחה מדיה בע"מ ברכישת פעילות האינטרנט של תפוז אנשים בע"מ (פעילות הכוללת כמה מאתרי התוכן המובילים בישראל – תפוז, פליקס ודף הבית הראשון שלי).

ניר ייצג את אגרי אינווסט בע"מ ובנק הפועלים שהיה הנושה העיקרי של אגרי, בעסקה למכירת השלד הבורסאי של אגרי.

במהלך שנת 2012 ניר ייצג את רוזטה ג'נומיקס בע"מ בהנפקה לציבור של מניות בנאסד"ק ובמספר הצעות מדף, בתמורה מצטברת של כ- 37.5 מליון דולר ארה"ב.

ניר ייצג את ביומדיקל השקעות (1997) בע"מ ובעלי מניותיה (לרבות אריסון השקעות וטבע( בעסקה למכירת ביומדיקל לכלל תעשיות ביוטכנולוגיה בע"מ בתמורה למזומן ולמניות ואופציות למניות של כלל תעשיות ביוטכנולוגיה.

ניר ייצג קבוצה של משקיעים ישראלים ואמריקאים ברכישה של קופת הגמל "גדיש" מידי בנק הפועלים.

ניר ייצג את רובומטיקס טכנולוגיות בע"מ בעסקה למכירת תדיראן טלקום – שירותי תקשורת בישראל לאפקון תעשיות בע"מ.

ניר ייצג שורה של חברות (ובהן אדלר חומסקי תקשורת שיווקית בע"מ ואלרן (ד.ד.) נדל"ן בע"מ) בהנפקות לציבור של מניות ואגרות חוב בבורסה לניירות ערך בתל אביב

ניר ייצג את חיפה כימיקלים בעסקה למכירת השליטה באלגו השקיה בע"מ (אשר מניותיה נסחרו בבורסה לניירות ערך בתל אביב).

Design : Hastudeö | Developed : Beaverglobal | Terms of Use