אבי גרוסמן
שותף
AviG@ayr.co.il
03-6019601

עו"ד אבי גרוסמן שותף במחלקה המסחרית של משרדנו ועומד בראש תחום תחרות והגבלים עסקיים.
אבי בעל ניסיון רב בתחום דיני התחרות, הן בהיבטים הפליליים והן בהיבטים האזרחיים, לרבות תחום המיזוגים, ועוסק בייעוץ וליווי שוטף בנושאי תחרות.
אבי שימש בתפקידים שונים ברשות התחרות במשך כ- 14 שנים; בתפקידו האחרון היה ראש תחום תקשורת, הייטק, קניין רוחני, תעשיות ביטחוניות ותיירות במחלקת שווקים ועסק בבדיקת מיזוגים מורכבים בתחומים אלה. כמו כן, במסגרת תפקידו ייצג אבי את עמדת רשות התחרות בפני ועדות הכנסת השונות.
אבי היה שותף לתכנון מדיניות ועיצוב אסדרה ממשלתית בתחומים שונים בשוק התקשורת הישראלי, ובתוך כך היה חבר בצוות "מתווה הסיבים", שהמלצותיו יושמו על ידי שר התקשורת והביאו לתיקון חוק התקשורת (שהניב, לאחר שנים של קיפאון, פרישת תשתיות תקשורת מתקדמות במדינת ישראל). כמו כן, אבי היה חבר בוועדה לאסדרת תחום השידורים הישראלי (ועדת פולקמן), שבמסגרתה אף מונה לעמוד בראש תת ועדה בין משרדית – משרד התקשורת, אגף תקציבים ומועצת שידורי הכבלים והלוויין – שעסקה בנושא "שידורי הספורט בישראל". המלצות הוועדה אומצו על ידי שר התקשורת.
קודם לכן, שימש אבי כראש צוות במחלקה המשפטית של רשות התחרות, ניהל תיקי עבירות צווארון לבן של עבירות הגבלים ועבירות מרמה, וייצג את הרשות בהליכים פליליים ואזרחיים בפני בית המשפט המחוזי בירושלים ובפני בית הדין לתחרות.
בתקופה שקדמה להצטרפותו למשרדנו שימש כיועץ מיוחד לענייני רגולציה במשרד הבריאות.

השכלה:
תואר שני במשפטים, עם התמחות במשפט מסחרי, מאוניברסיטת בר אילן (LL.M, 2016).
תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן (LL.B., 2007).
תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בר אילן (B.A., 2007).

הסמכה:
חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2008.

שפות:
עברית ואנגלית.


להדפסת פרופיל עו"ד >

Design : Hastudeö | Developed : Beaverglobal | Terms of Use