ורד הלפרין
שותפה
VeredH@ayr.co.il

עו"ד ורד הלפרין מתמחה בתחום הנדל"ן. מומחית בניהול עסקאות ועריכת הסכמים בכל מגוון הפרויקטים הקיימים בשוק, ייעוץ וליווי עסקאות נדל"ן בהיקפים משמעותיים ובעלי מורכבות רבה כדוגמת ליווי מיזמי מלונאות, בתי חולים סיעודיים, דיור מוגן, פרויקטים נרחבים של בניה למגורים, לתעשייה, למסחר וללוגיסטיקה, מעונות סטודנטים,  ,BOTליווי בעלי קרקע בבנייה עצמית והתחדשות עירונית.

לורד הלפרין ניסיון רב בליווי עסקאות רכישה ומכירה של נכסים מניבים בהיקפים כספיים גדולים, משלב בדיקת הנאותות, דרך ניהול המשא ומתן המשפטי, כולל ייעוץ בנושאי מימון ומיסוי, וכלה בתהליכי השלמה מסובכים ומורכבים, לרבות רישום הזכויות בלשכות הרישום וברשות מקרקעי ישראל.

בנוסף לורד הלפרין ניסיון רב ונרחב בליווי יזמים, קבלנים, קבוצות רכישה וקבוצות בעלי קרקע במגוון רחב של פרויקטים בתחום  הנדל"ן לאורך כל שלבי הפרויקט – החל משלב הייזום ורכישת הקרקע, הליכי התכנון והבניה, גיבוש חבילת המימון, ליווי מול יועצי מס, הסכמי מכר של יחידות בפרויקט ועד לשלב הרישום של הפרויקט כבית משותף.

ניסיון רב בייצוג משכירים ושוכרים בהסכמי שכירות מורכבים בהיקפים כספיים משמעותיים

וניסיון רב בטיפול משפטי וניהול הנכסים והאינטרסים של תושבי חוץ בדבר השקעות ונכסים בתחום הנדל"ן במדינת ישראל. שירותיה של ורד בתחום זה כוללים איתור נכסים המתאימים לפורטפוליו העסקי ולהון המשפחתי של לקוחות אלו, ליווי וייצוג ברכישה ומכירה של דירות יוקרה למגורים, ייצוג מול הבנקים בישראל וטיפול בכל הנובע מהניהול השוטף של הנכסים לאחר רכישתם.

דוברת עברית, אנגלית וצרפתית.


להדפסת פרופיל עו"ד >

ייצוג רשתות בתי מלון מהגדולות בארץ בעסקאות ייזום, הקמה ורכישה של מלונות בהיקף של מאות מיליוני ש"ח.

ייצוג חברות תיירות מהמובילות בישראל וקרנות נדל"ן גדולות בעסקאות בהיקף של מאות מיליוני ש"ח.

ליווי משפטי לחברה בתחום הגיל השלישי להקמת בית חולים סיעודי ומרכז מסחרי. הליווי כלל את רכישת הקרקע והסכם השותפות, הכנת הסכמים מול קבלנים ונותני שירותים, ייצוג בהסכם מימון וליווי מול הבנק בהיקף כספי של מאות מיליוני שקלים. למימון הקמת הפרויקט הכנת הסכמי שכירות וניהול המשא ומתן מול שוכרים במרכז המסחרי.

ייצוג חברה מובילה בתחום הדיור המוגן ובתי חולים סיעודיים בעסקת מכירה והשכרה (Sale & leaseback)  למשקיע מוסדי.

ייצוג יזמים בהסכמים מול מושבים וקיבוצים לשינוי ייעוד של מקרקעין מחקלאות למלונאות, מסחר, תעשיה, אחסנה ולוגיסטיקה, לרבות ניהול הפרויקט בכל שלביו, החל משלב קידום הליכי התכנון, בניית הפרויקט והשכרתו שכירויות ארוכות טווח לשוכרי קצה.

ליווי לקוחות במכרזים של רמ"י לרכישת מקרקעין בייעודים שונים, ובכלל זה מגורים, מסחר, תעשייה, אחסנה ולוגיסטיקה בהיקפים של עשרות אלפי מ"ר.

ייצוג חברה מובילה בתחום מרחבי העבודה השיתופיים (co-working) בהסכמי שכירות מול משכירים של שטחי משרד בהיקף של אלפי מ"ר בבנייני משרדים ברעננה ובתל-אביב.

ייצוג ועסקאות עם חברות ריט

טיפול עבור לקוחות בעלי בנייני משרדים בניהול ההשכרות של כל המשרדים.

ייצוג חברה יזמית בניהול פרויקטים של אלפי יחידות דיור, החל משלב רכישת הקרקע, דרך המימון, בניית הפרויקט, מכירת דירות בפרויקט ועד לשלב רישום הבית המשותף.

ייצוג לקוחות זרים בעסקאות רבות של רכישת דירות יוקרה, בעיקר באזור תל-אביב.
ייצוג דיירים מול יזמים בפרויקטים של תמ"א 38 בבניינים באזור המרכז.

ייצוג בעלי מקרקעין בעסקאות קומבינציה רחבות היקף בפרויקטים באזור המרכז.

ליווי קבוצות רכישה וקבוצות רוכשים בבנייה עצמית.

ייצוג רשתות חדרי כושר מהגדולות בתחום.

17.06.2022 | ברכות ללקוחת המשרד חברת 'איסתא נכסים', על חניכת אתר הנופש בגיאורגיה – ביחד עם חברת Kass הישראלית, הכולל אטרקציות, בית מלון ויחידות נופש; את החברה ליוו עורכי הדין שלומי ברדוגו, ורד הלפרין ויעל לאונר, שותפים במשרדנו

אנו מברכים את לקוחת המשרד חברת 'איסתא נכסים', שביחד עם חברת KASS הישראלית, חנכה את אתר הנופש "הגשר השקוף" בגיאורגיה, […]

06.04.2022 | משרדנו קיים וובינר (סמינר מקוון) ללקוחות המשרד וליועמ"שים בנושא 'דגשים בהסכמי שכירות; כלים פרקטיים ליועמ"ש – השוכר והמשכיר' בהשתתפות שותפים ממחלקת המקרקעין של משרדנו

משרדנו קיים וובינר (סמינר מקוון) ללקוחות המשרד וליועמ"שים בנושא 'דגשים בהסכמי שכירות; כלים פרקטיים ליועמ"ש – השוכר והמשכיר'. את הוובינר […]

Design : Hastudeö | Developed : Beaverglobal | Terms of Use