מיכל אפרת אלפרין
שותפה
MichalA@ayr.co.il

למיכל אפרתאלפרין התמחות מעמיקה במתן ייעוץ משפטי שוטף לחברות פרטיות, ציבוריות ועירוניות בכל תחומי המשפט המסחרי והאזרחי, לרבות עריכת הסכמים מסחריים מסוגים רבים ובעסקאות מיזוגים ורכישות.

מיכל מתמחה בתחום דיני העבודה. בתחום זה מיכל מעניקה ייעוץ משפטי שוטף למעסיקים בנושאי עובד-מעביד,  וכן מייעצת לעובדים בכירים בנושאים של שכר ותגמולים, בעיקר בחברות הי-טק. מעבר לאמור, מיכל מתמחה בייצוג מעסיקים בליטיגציה מול עובדים, כולל היבטים של התמודדות עם מעילות וגנבות בתוך התאגיד.
למיכל התמחות בליטיגציה מסחרית-עסקית על כל היבטיה, בתביעות מול קבלנים בפרויקטים של בינוי ותשתיות ובתביעות לשון הרע. כמו כן, למיכל התמחות בייצוג נתבעים בתביעות ייצוגיות, בעיקר בתחום התיירות.

למיכל ניסיון רב בייצוג לקוחות בתחום המכרזים על כל היבטיו, הן מצד עורכי המכרז והן מצד מציעים – משלב עריכת מסמכי המכרז, דרך ייצוג הלקוחות לאורך כל שלבי ההליך המכרזי ועד להשלמת הפרויקטים. למיכל התמחות מיוחדת במכרזי BOT של רשויות מקומיות להקמת פרויקטים רחבי היקף כגון מרכזי ספורט, פנאי ומסחר. למיכל גם ניסיון רב בליטיגציה בתחום המכרזים ועתירות מנהליות בכל סוגי הערכאות.

מיכל משמשת כיועצת משפטית לחברות עירוניות שונות מזה שנים רבות. במסגרת זו מעניקה מיכל ללקוחותיה יעוץ משפטי שוטף בכל תחומי עיסוקיהן, לרבות טיפול בנכסים, עריכת מכרזים בתחומים שונים, התקשרויות עם יועצים ועובדים, טיפול מול משרד הפנים וייעוץ בהיבטי הרגולציה החלים על החברה.

מיכל בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B), מהאוניברסיטה העברית בירושלים .(1991)

מיכל חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1992.

דוברת עברית ואנגלית.

 


להדפסת פרופיל עו"ד >

Design : Hastudeö | Developed : Beaverglobal | Terms of Use