יעל לאונר
שותפה
YaelL@ayr.co.il

ליעל התמחות מעמיקה בתחום הנדל"ן ובתחום המסחרי.

ליעל התמחות בטיפול בעסקאות נדל"ן של נכסים מניבים, מלונאות ויזמות וניהול פרויקטים. עסקאות אלה כוללות, בין היתר, מכירה/רכישה וניהול נכסים מניבים; עסקאות Sale and Leaseback; עסקאות רכישה ומכירה של בתי מלון ועריכת הסכמי שכירות והסכמי ניהול של בתי מלון; עסקאות של הקמה והשכרה של מרכזים לוגיסטיים; עסקאות של רכישה, ניהול ושכירות נכסי דיור מוגן ובתי חולים סיעודיים. כמו כן, יעל מלווה קבלנים ודיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית.

יעל מתמחה בעריכת כל סוגי ההסכמים בתחום הנדל"ן, לרבות הסכמי שיתוף במקרקעין, הסכמים לשירותי בניה, הסכמי ניהול והפעלת נכסים, הסכמי מכר בתים ודירות והסכמי שכירות לדירות ולעסקים.

ליעל ניסיון רב בהתנהלות מול רשויות ממשלתיות שונות בתחום הנדל"ן, כגון רשות מקרקעי ישראל, מיסוי מקרקעין, לשכות רישום המקרקעין, ורשויות מקומיות.

בתחום המסחרי יעל מעניקה ליווי שוטף לחברות ומטפלת במגוון רחב של עסקאות מיזוגים ורכישות, שינויי מבנה לתאגידים והסכמי בעלי מניות, בעיקר לחברות הפעילות בתחום הנדל"ן, תחום המלונאות ותחום התיירות.

יעל מנוסה בטיפול בכל שלבי העסקאות, החל מייעוץ בשלב תכנון העסקה וביצוע בדיקת הנאותות, דרך ניהול משא ומתן, קבלת מימון ממוסדות פיננסיים ועריכת ההסכמים ומסמכי העסקה, וכלה בליווי חתימת העסקה והוצאתה אל הפועל.

בתחום הנדל"ן, יעל מייצגת, מנהלת ומובילה עסקאות מקרקעין בתחומים שונים, בהיקף של מאות מיליוני ש"ח, עבור חברות יזמיות, קבוצות רכישה ובעלי קרקעות.

 


להדפסת פרופיל עו"ד >

ייצוג רשת מלונות גדולה ברכישת מלון באילת בעסקה של מעל 200 מיליון ש"ח.

ייצוג חברת תיירות מהמובילות בישראל וקרן נדל"ן גדולה ברכישת מלון באילת בעסקה של 200 מיליון ₪ וכן טיפול בהסכם השכירות של המלון.

ייצוג חברה מובילה בתחום הדיור המוגן בעסקת sale and leaseback מול חברת השקעות נדל"ן מובילה.

ייצוג חברת תיירות גדולה בעסקת מכירת מניות של חברה המחזיקה מלון בהרצליה.

ייצוג חברת תיירות ואנשי עסקים פרטיים במכירת מניות של חברה המחזיקה בקרקע המיועדת למלון באילת לרשת מלונות מובילה בישראל.

ייצוג בעלי המניות ברשת מועדוני כושר במכירת הרשת לרשת מועדוני כושר אחרת בעסקה של 100 מיליון ש"ח.

ייצוג חברת נדל"ן יזמית בשורה של עסקאות מיזמים משותפים עם מושבים וקיבוצים להקמת מרכזים לוגיסטיים ואזורי תעשיה וכן עריכת הסכמי שכירות עם שוכרים אסטרטגיים.

ייצוג חברות היי טק בינלאומיות בהסכמי שכירות משרדים, בשטח של אלפי מ"ר בבניינים בתל אביב, המרכז והשרון.

ייצוג חברת נדל"ן יזמית במכרזים של רמ"י לרכישת מקרקעין לייעודים שונים והתקשרות החברה עם לקוחות קצה והסכמי שכירות עם שוכרים אסטרטגיים.

ייצוג יזמים בעסקאות מכירה ורכישה של נכסים מניבים ובכלל זה בנייני משרדים, מבני תעשיה וכדומה.

ייצוג חברה מובילה בתחום הבריאות והכושר בהקמת מתחמי קאנטרי קלאב.

ייצוג חברת נדל"ן בעסקאות בתחום אנרגיה סולארית.

יעל בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) המרכז הבינתחומי הרצליה.(2006)

ובעלת תואר ראשון במנהל עסקים (B.A), המכרז הבינתחומי הרצליה  (2006)

יעל חברה בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2007

דוברת עברית ואנגלית.

17.06.2022 | ברכות ללקוחת המשרד חברת 'איסתא נכסים', על חניכת אתר הנופש בגיאורגיה – ביחד עם חברת Kass הישראלית, הכולל אטרקציות, בית מלון ויחידות נופש; את החברה ליוו עורכי הדין שלומי ברדוגו, ורד הלפרין ויעל לאונר, שותפים במשרדנו

אנו מברכים את לקוחת המשרד חברת 'איסתא נכסים', שביחד עם חברת KASS הישראלית, חנכה את אתר הנופש "הגשר השקוף" בגיאורגיה, […]

Design : Hastudeö | Developed : Beaverglobal | Terms of Use