שלומי ברדוגו
שותף
ShlomiB@ayr.co.il

לשלומי התמחות מעמיקה בייצוג לקוחות בזירה העסקית המקומית והבינלאומית, בתחומים של מיזוגים ורכישות, מימון עסקאות ופרויקטים, השקעות, שירותי תשלומים וליטיגציה מסחרית. בצד התמחות זו, שלומי ידוע בהתמצאותו במגוון רחב של תחומי משפט, לרבות דיני ניירות ערך, דיני הגבלים עסקיים, מיסוי חברות, מיסוי שותפויות ומיסוי בינלאומי. בזכות בקיאות רחבה זו לשלומי גישה מולטי-דיסציפלינרית המאפשרת לו להעניק ללקוחותיו יעוץ מגוון ומקיף המותאם אישית לכל לקוח (Tailor-Made).

שלומי מתמחה בייעוץ משפטי וייצוג לקוחות מקומיים וזרים מהמובילים בתחומם בעסקאות של מיזוגים ורכישות חוצות גבולות בהיקפים כספיים גדולים. הייחודיות של שלומי הינה ביכולתו לייצג בעסקאות מורכבות המשלבות תחומי תעשייה שונים, החל משלב התכנון העסקי והמשא ומתן וכלה בשלב הוצאתן של עסקאות אלה אל הפועל.

עוד מתמחה שלומי בליווי לקוחות בעסקאות מימון מול בנקים, גופים פיננסים ומשקיעים מוסדיים בהיקפים כספיים גדולים, ביניהם עסקאות מימון מורכבות של רכישת קרקעות ומימון בניית פרויקטים, בישראל ומחוצה לה.

שלומי מומחה בדיני חברות ודיני שותפויות. בתוך כך, שלומי מעניק ייעוץ שוטף לבעלי מניות, דירקטורים ומנכ"לים של חברות פרטיות וציבוריות, לרבות בכל הנושאים של ממשל תאגידי. כמו כן, לשלומי ניסיון רב בכל ההיבטים הקשורים עם הסכמי השקעה בחברות ותיקות וחברות הזנק, הסכמי בעלי מניות, הסכמי שותפויות ומיזמים משותפים..

שלומי מתמחה בליטיגציה בעניינים מסחריים מורכבים, סכסוכי בעלי מניות ותביעות נגזרות. כמו כן, לשלומי ניסיון רב והתמחות בתובענות ייצוגיות, בעיקר בייצוג חברות נתבעות בתחום התיירות והתעופה.

 

לשלומי ניסיון רב בתחום המלונות, הכולל רכישה ומכירה של בתי מלון וכן עריכת הסכמי שכירות והסכמי ניהול של בתי מלון, בארץ ובחו"ל. שלומי מטפל בלקוחות מובלים בשוק הישראלי בתחום המלונאות והתיירות בעסקאות מורכבות בהיקפים גדולים במדינות רבות בעולם, ביניהן ישראל, קפריסין, יוון, פורטוגל, גרמניה וניו יורק.

בנוסף לשלומי ניסיון בכל סוגי ההסכמים הקשורים עם תעשיית שירותי התשלומים והפינטק, ובכלל זה הסכמים מול בנקים (Acquiring and Gateway), בתי עסק (Merchant Agreements), מנפיקים של כרטיסי אשראי (BIN Sponsorship and Issuing)  ומפעילי טלפון סלולרי .(MNOs and Mobile money)

שלומי משמש מזה תקופה ארוכה כיועץ המשפטי המוביל של חברת שירותי התשלומים הגדולה ביותר באפריקה.

שלומי ברדוגו הרצה בפקולטה למנהל עסקים במכללה למנהל בתחומי דיני  חברות,

ני"ע וחוזים (1993-2001; 2011-2013)

הוא כיהן כיו"ר ועדת תעסוקה לפי חוק חיילים משוחררים (2003-2014)

וכיו"ר ועדת ערר לפי חוק מס רכוש (1998-2000)

שלומי ברדוגו חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 1989

וחבר בלשכת עורכי הדין בניו-יורק משנת 1992

דובר/ת עברית ואנגלית.

 


להדפסת פרופיל עו"ד >

ייצוג של חברת תיירות ורשת מלונות מהמובילות בישראל בעסקאות לרכישה של בתי מלון ברחבי העולם, ביניהם קפריסין (פאפוס, ניקוסיה ולימסול), יוון (רודוס וסלוניקי) ופורטוגל (פורטו) בהיקפים כספיים של מאות מיליוני יורו. בנוסף לעסקאות הרכישה, כלל הייצוג בתיק את הסדרת היחסים העסקיים בין החברות הרוכשות (טיפול בהסכם בעלי מניות, בהסכמי שכירות ובהסכמי הניהול של המלונות שנרכשו) וכן את ייצוג החברות בהסכמי מימון מול משקיעים מוסדיים למימון הרכישות ולשיפוץ ובניה של בתי מלון בהיקף כספי של מאות מיליוני ש"ח.

ייצוג רשת מלונות גדולה ברכישת מלון באילת בעסקה של מעל 200 מיליון ש"ח.

ייצוג חברת תיירות מהמובילות בישראל וקרן נדל"ן גדולה ברכישת מלון באילת בעסקה של 200 מיליון ₪ וכן טיפול בהסכם השכירות של המלון.

ייצוג בעלי המניות ברשת מועדוני כושר במכירת הרשת לרשת מועדוני כושר אחרת בעסקה של 100 מיליון ש"ח.

ייצוג חברת שירותי התשלומים הגדולה באפריקה בשורה של הסכמים מול הבנקים המובילים באפריקה בהסכמי שירותי סליקה של כרטיסי אשראי (Payment Facilitator Agreement), הסכמים מול חברות הסלולר המובילות באפריקה בהסכמי סליקה של mobile money, הסכמים לשירותי סליקה לגופים מסחריים (Merchant Agreement) מול לקוחות אסטרטגיים, כגון חברות תעופה וחברת Uber, הסכמים מול חברת מאסטרקרד, ויזה ובנקים למתן הרשאה להנפקת כרטיסי אשראי (Bin Sponsorship Agreement).

ייצוג חברת נדל"ן יזמית בהסכמי מימון וליווי מול בנקים ומול משקיעים מוסדיים למימון רכישות מקרקעין ובניית אלפי יחידות דיור בפרויקטים של דירות מגורים ובפרויקטים של מחיר למשתכן בהיקף כספי של מאות מיליוני ש"ח לכל פרויקט.

ייצוג חברת הייטק בהליך של רה ארגון, שינוי מבנה וגיוס הון מקרן הון סיכון זרה.

ייצוג חברות תיירות בשורה של תובענות ייצוגיות בתחום התיירות והתעופה.

ייצוג סוכנויות הנסיעות הגדולות בישראל בקבלת צווי מניעה נגד ארגון חברות התעופה "יאטא", בסכסוך בנוגע לקיזוז חובות במאות מיליוני שקלים עקב ביטולי טיסות בתקופת הקורונה.

ליווי חברה פרטית בתחום הבלוקצ'יין בנושאים שונים הנוגעים לפעילותה, לרבות בהליך של פרסום תשקיף בארה"ב (Form 10) של מטבע קריפטוגרפי שנמכר על ידי החברה במסגרת ICO, לאחר הסכם פשרה עם רשות ניירות הערך האמריקאית (SEC), אשר הגדיר את המטבע הקריפטוגרפי כ"נייר ערך".

ליווי שוטף של חברה פרטית המתמחה במתן שירותי שיווק וקידום מכירות באינטרנט של מוצרי קנביס (CBD) לחברות בארה"ב ובאנגליה.

ליווי של חברות הי-טק פרטיות בהליך של קבלת חוות דעת ורולינג מרשות המיסים להכיר בהן כחברות בעלות מפעל טכנולוגי מועדף.

 

שלומי בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B), מאוניברסיטת תל-אביב .(1988)

ובעל תואר שני במשפטים, התמחות במיסים מאוניברסיטת ניו-יורק (NYU, LL.M in Taxation) (1991).

 

 

17.06.2022 | ברכות ללקוחת המשרד חברת 'איסתא נכסים', על חניכת אתר הנופש בגיאורגיה – ביחד עם חברת Kass הישראלית, הכולל אטרקציות, בית מלון ויחידות נופש; את החברה ליוו עורכי הדין שלומי ברדוגו, ורד הלפרין ויעל לאונר, שותפים במשרדנו

אנו מברכים את לקוחת המשרד חברת 'איסתא נכסים', שביחד עם חברת KASS הישראלית, חנכה את אתר הנופש "הגשר השקוף" בגיאורגיה, […]

03.11.2021 | ברכות ללקוחת המשרד, SCRT Labs, על עסקה חדשנית ופורצת דרך עם הבמאי והמפיק עטור הפרסים שזה עתה זכה בפרס למפעל חיים בפסטיבל הסרטים ברומא, קוונטין טרנטינו; את החברה ייצג עו"ד שלומי ברדוגו, שותף במשרדנו

ברכות ללקוחת המשרד, SCRT Labs, על עסקה חדשנית ופורצת דרך עם הבמאי והמפיק עטור הפרסים שזה עתה זכה בפרס למפעל […]

Design : Hastudeö | Developed : Beaverglobal | Terms of Use