תומר אלטמן
שותף
TomerA@ayr.co.il
03-6019601

תומר אלטמן הנו שותף וראש תחום ניירות ערך ושוק ההון.

תומר מתמחה בתחומי דיני תאגידים וניירות ערך, מיזוגים ורכישות, עסקאות מימון ובנקאות, היי טק והשקעות הון סיכון, ליווי חברות בקשיים וחדלות פירעון. במהלך למעלה מעשרים שנים של פעילות עניפה צבר תומר ניסיון נרחב המתפרש על מגוון היבטיו של המשפט המסחרי הישראלי והבינלאומי. היקף ידיעותיו והיצירתיות במחשבתו של תומר והמחשבה העסקית והכלכלית שלו, המסייעים לו להפנים את הצרכים העסקיים של לקוחותיו, ממקמים אותו כדמות ברת אסמכתא, ידועה ומוערכת בקהילה המשפטית בישראל.

תומר מלווה ומייעץ על בסיס קבוע למספר רב של חברות ציבוריות ופרטיות (לרבות גופים פיננסים כגון בנקים, חברות ביטוח וגופים מוסדיים אחרים), ישראליות וזרות, בקשר עם פעילותן בישראל ובעולם. תומר הוביל וליווה עסקאות ראשונות מסוגן ומורכבות ביותר במשק הישראלי. תומר, בין היתר, נטל חלק בשנים האחרונות ברכישת חברת אאורה על ידי מר יעקב אטרקצ'י באמצעות הסדר חוב כולל עם נושי אאורה (בנקים, 6 סדרות אג"ח ועוד) והסדר ראשוני מסוגו מול רשות ניירות ערך והבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ, ליווי מטעם גופים מוסדיים מהגדולים במשק ומטעם חברות ציבוריות של הסדרי חוב בסך מצטבר של למעלה מ-15 מיליארד ש"ח (לדוגמא – הסדר אי.די.בי., הסדר אפריקה ישראל, הסדר דלק נדל"ן וכן הלאה), עסקת מכירת בנק באמצעות מבנה עסקה ייחודי וראשוני מסוגו וכן הלאה.

תומר מייצג באופן שוטף בנקים זרים וחברות בינלאומיות בפעילותם בישראל כמו גם גופים וחברות ישראלים במסגרת פעילותם מחוץ לישראל וזאת תוך שיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין מובילים ברחבי העולם.

תומר החל את הקריירה המשפטית שלו במשרד גיסין ושות' שם לאחר חמש שנים מונה כשותף וראש המחלקה המסחרית, תפקיד בו החזיק למעלה מעשר שנים. לאחר כארבע שנים כשותף במשרד שטיינמץ, הרינג גורמן ושות'. תומר הצטרף למשרדנו כשותף וראש תחום ניירות ערך ושוק ההון (מחלקת ה-Capital Markets).

תומר זכה להכרה ע"י מדריך הדירוג ‘The LEGAL 500’, שדירג אותו כעו"ד מומלץ בתחום בנקאות ומימון.

תומר סיים את לימודי המשפטים (LLB) והכלכלה (BA) באוניברסיטת ת"א בשנת 1999.

חבר לשכת עורכי הדין בשנת 2000.

דובר עברית ואנגלית.


להדפסת פרופיל עו"ד >

11.11.2020 | וובינר 'הזדמנויות במסחר בינלאומי עם האמירויות המאוחדות – המדריך ליועמ"ש' בהובלת עו"ד גדיאל בלושטיין, מומחה במסחר בינלאומי, ובהשתתפות עורכי הדין תומר אלטמן ורחלי זילברפרב-שרייבר

משרדנו קיים וובינר (סמינר מקוון) ללקוחות, וליועמ"שים – בשיתוף עם ה – ACC (אגוד היועצים המשפטיים הפנימיים), בהובלת עו"ד גדי […]

Design : Hastudeö | Developed : Beaverglobal | Terms of Use