חדשות ועדכונים

12.02.2019 | אקזיט ראשון של קרן אלף, שהשקיעה בחברת אבטחת הסייבר סימנטק. את המכירה ליוותה מחלקת ההיי טק של משרדנו, בראשות עו"ד דניאל צ'ין

חברת אבטחת הסייבר סימנטק (נאסד"ק: SYMC), הודיעה על רכישת לומינייט סקיוריטי (Luminate Security), חברת סטארט-אפ המפתחת פלטפורמה לגישה מאובטחת לאפליקציות ארגוניות בחיבור חד-חד ערכי במודל SaaS. לפי הערכות, העסקה בהיקף של כ-200 מיליון דולר.

לומינייט הוקמה על ידי יזמים מנוסים שהגיעו מתוך התעשייה. מנכ"ל החברה עופר סמדרי היה באדאלום, ו לאוניד בלקינד ואלדד לבני, הם יוצאי צ'קפוינט. עד הרכישה החברה גייסה 14 מיליון דולר, 3 מיליון דולר בסבב סיד מקרן אלף, וסבב A של 11 מיליון דולר מ-U.S. Venture Partners במארס 2018.

זהו האקזיט הראשון של קרן אלף שהייתה מהמשקיעות הראשונות בחברה, והשתתפה בסבב הסיד שלה ב-2017, בגובה 3 מיליון דולר. קרן אלף הוקמה ב-2013 על ידי אדן שוחט ומייקל אייזנברג. השניים גייסו קרן ראשונה של 100 מיליון דולר, וב-2016 השלימו גיוס של קרן שניה בגובה 180 מיליון דולר, ממנה השקיעו בלומינייט. עם גיוס הקרן השנייה הצטרף אהרון רוזנסון כשותף בקרן, שהשקיעה בחברות כגון למונייד ופרייטוס, והשקיעה בלמונייד גם השקעת המשך.

מחלקת ההיי טק של משרדנו, בהובלת דניאל צ'ין, שמחה וגאה לייצג את למונייד מאז הקמתה.

 

לכתבה המלאה בגלובס

Design : Hastudeö | Developed : Beaverglobal | Terms of Use