חדשות ועדכונים

14.04.2019 | מחלקת הליטיגציה של משרדנו בכנס משותף עם ה-ACC בנושא בוררות בינלאומית

מחלקת הליטיגציה של משרדנו, בהובלת עו"ד רם ז'אן, ערכה כנס משותף עם ארגון היועצים המשפטיים (ACC) ליועמ"שים של החברות המובילות במשק בנושא בוררות בינלאומית.

הכנס נפתח בהרצאה של עו"ד רם ז'אן, שותף מנהל וראש מחלקת ליטיגציה של AYR. ההרצאה עסקה בניסוח תניות בוררות, ובה עו"ד ז'אן נתן המלצות מעשיות בנוגע לניסוח תניית בוררות בינלאומית.

עו"ד צחי גרוסוסר, סגן נשיא והיועץ המשפטי הראשי של נובל אנרג'י בישראל, שיתף בהרצאתו מניסיונו בניהול הליך בוררות בינלאומית ונתן דגשים מנקודת מבטו של היועץ המשפטי הפנימי בתאגיד.

עו"ד גדעון אבן-אור, שותף במחלקת ליטיגציה של AYR, הנחה פאנל של יועצים משפטיים פנימיים, ובו השתתפו עו"ד הדר ויסמונסקי, יועצת משפטית של חברת פרטנר תקשורת; עו"ד שרון קצורין, יועצת משפטית של חברת דניה סיבוס; ועו"ד אלעד שאול, יועץ משפטי של קבוצת אם+דבליו בישראל. בפאנל שיתפו היועמ"שים מניסיונם והציגו את נקודת מבטם בנוגע לניהול הליכי בוררות בהליך בוררות אל מול צדדים זרים.

בתמונה, מימי

בתמונה, מימין לשמאל: עו"ד צחי גרוסוסר, סגן נשיא והיועץ המשפטי הראשי של נובל אנרג'י בישראל, עו"ד רם ז'אן, ראש מחלקת ליטיגציה ושותף מנהל, ונירה פורן, מנכ"ל ACC ישראל

בתמונה, מימין לשמאל: עו"ד אלעד שאול, יועץ משפטי של קבוצת אם+דבליו בישראל; עו"ד שרון קצורין, יועצת משפטית של חברת דניה סיבוס; עו"ד הדר ויסמונסקי, יועצת משפטית של חברת פרטנר תקשורת ומשנה למנכ"ל; עו"ד גדעון אבן-אור, שותף במחלקת ליטיגציה, אשר הנחה את הפאנל.

 

Design : Hastudeö | Developed : Beaverglobal | Terms of Use