חדשות ועדכונים

22.02.2018 | משרדנו דורג במקום ה – 14 בדירוג משרדי עורכי הדין המובילים של מדריך הדירוג Dun’s 100

לצד המעבר למשרדינו החדשים, בשנה האחרונה המשיכה מגמת הצמיחה וההתרחבות של משרדנו. לשורות המשרד, הצטרפו השנה 9 שותפים חדשים, ונקלטו עורכי דין צעירים, בהם כאלה שסיימו את תקופת ההתמחות במשרדנו ומתחילים אצלנו קריירה מעניינת ושופעת אתגרים. לצד הגדילה המספרית, המשכנו להוביל בהצלחה הליכים משפטיים מרתקים ועסקאות מהגדולות והחשובות בשוק הישראלי והבינלאומי. כחלק מאותה צמיחה, המשכנו לפתח ולהעמיק את פעילות המשרד, הקמנו צוותים מקצועיים בתחומי משפט רבים, ובהם משפט מסחרי-בינלאומי, חדלות הפירעון, צווארון לבן ומיסוי מוניציפאלי, אשר הצטרפו למחלקות המשרד הקיימות.

בתוך כך, מדריך הדירוג דן אנד ברדסטריט פרסם את דירוג המשרדים הגדולים והמובילים בישראל לשנת 2018, בו נקבע כי משרדנו טיפס השנה עד למקום ה-14. מדובר בקפיצה של שני מקומות ביחס לדירוג המשרד בשנה שעברה וזאת, נוכח גדילה של 15% במספר עורכי הדין במשרדנו – הגדילה הפנימית המשמעותית ביותר שנצפתה השנה בקרב משרדי עורכי הדין בישראל.

יו"ר המשרד, עו"ד אמיר עמר, השתתף במפגש נציגי משרדי עורכי הדין הגדולים בישראל במשרדי Dun’s 100, שבו פורסם דירוג המשרדים. במפגש דנו עורכי הדין, בין היתר, בבעיית הפליטים בארץ, אמיר עמר : "מבחינה ערכית ומוסרית, עורכי הדין האמונים על שמירת כבוד האדם, לא יכולים לעמוד מנגד כשמתקבלות החלטות כנגד הפליטים, גם אם זה עובר את מבחן בג"צ. אני מציע שנעבור למעשים ונקים פורום מייצג פרו בונו של המשרדים הגדולים, שתורם שעות עבודה ליצוג הולם עבור הפליטים". https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001225029

צילום: דן אנד ברדסטריט ישראל.

Design : Hastudeö | Developed : Beaverglobal | Terms of Use