חדשות ועדכונים

26.03.2019 | עו״ד הלית שמחוני, שותפה וראש מחלקת דיני עבודה, פתחה את כנס מנהלי משאבי אנוש בקראון פלאזה תל אביב

המרכז הבינלאומי לכנסים בשיתוף פורום משאבי אנוש קיימו היום כנס למנהלי משאבי אנוש במלון קראון פלאזה תל אביב.
בכנס נכחו 100 מנהלי משאבי אנוש של חברות מובילות במשק, ציבוריות ופרטיות, ונידונו נושאי אחריות נושאי משרה ודינים.
את הכנס פתחה עו״ד הלית שמחוני, שותפה וראש מחלקת דיני עבודה במשרדנו, והעבירה הרצאה בנושא ״המותר והאסור בהסכמי אי תחרות ותקופת צינון בחוזה עבודה אישי״, בעקבות ניסיונה הרב בליווי מעסיקים, בין היתר, בתביעות וצווי מניעה בנושא של הגבלת תחרות. עו״ד הלית שמחוני ציינה ״אם לפני כמה שנים חופש העיסוק היה גובר, ככלל, על סעיפי אי התחרות , הרי שכיום במקרים המתאימים בהם מוכח כי עובד עושה שימוש בסודות מסחריים של המעסיק או באינטרסים לגיטימיים שלו תוך הפרת חובות האמון, בית הדין עשוי לתת תוקף לתניית אי התחרות בחוזה העבודה. עוד ציינה כי על המעסיקים לתת את הדעת על נושא זה הן בהסכמי ההעסקה והן בשמירה על הסודות העסקיים שלהם, בעולם העבודה הנוכחי בו עובדים משנים בתכיפות גדולה יותר את מקום העבודה ובו הידע והסודות המסחריים הם הבסיס של העסק.

בכנס נכחו, בין היתר: עו"ד פולה לוינסון, משרד ראה״מ נתיב; ליבי שפירא, שב״ס; ענבל מסיקה, מנהלת משאבי אנוש מחסני תאורה; עו״ד ענת קליין, יועצת משפטית עיריית תל אביב.
מימין לשמאל: גב׳ ענבל מסיקה, מנהלת משאבי אנוש מחסני תאורה; עו״ד הלית שמחוני, שותפה וראש מחלקת דיני עבודה; עו״ד ענת קליין, יועצת משפטית לענייני עבודה בעיריית תל אביב

Design : Hastudeö | Developed : Beaverglobal | Terms of Use