חדשות ועדכונים

21.06.2017 | עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות' ממשיכים להתרחב

עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ -עורכי דין עומר גדיש וגדי בלושטיין

משרד עורכי הדין עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות' מרחיב את השורות ומצרף אליו את עו"ד גדי בלושטיין, שמצטרף כשותף למחלקה המסחרית, שם ירחיב את הפעילות הבינלאומית של המחלקה. עו"ד בלושטיין פרש ממשרד בלושטיין בר-קהן ציגנלאוב והצטרף

למשרד יחד עם עו"ד עמית בריגר וצוות של 5 עורכי דין נוספים. לבלושטיין ניסיון רב בתחום המשפט המסחרי, חברות, עסקאות בינלאומיות, בנקאות השקעות, שוק ההון וקופות גמל.

בלושטיין מייצג גופים זרים בישראל ובעולם, בין השאר, את תאגיד התיירות האוסטרי ליברטי בעל 55 סניפים בעולם וכן את חברת המלונאות הסינית פלאטנו, את הלניק בנק וחברות זרות נוספות. כמו כן, הוא מייצג חברות הודיות בינלאומיות.

בנוסף מצטרף עו"ד עומר גדיש, אשר ינהל את מחלקת המקרקעין של המשרד. מחלקת המקרקעין במשרד היא ממחלקות המקרקעין הגדולות והמובילות בישראל ומטפלת במגוון לקוחות רחב, לרבות מספר מחברות הנדל"ן המובילות במשק. את המחלקה ניהל עד לאחרונה עו"ד רמי זלקו ז"ל אשר היה ממקימי המשרד ונפטר לאחר מאבק במחלה קשה.

גדיש הגיע למשרד ממשרד כהן וילצ'יק ושות', שם שימש כשותף מ- 2003. במשרד כהן וילצ'יק ריכז את תחום המקרקעין והנדל"ן ועסק בעסקאות נדל"ן מורכבות בהיקפים גדולים, שעבודים, בטוחות, הלוואות ומיסוי מקרקעין. בנוסף, עסק בליטיגציה אזרחית ומסחרית, הבראת חברות, פירוקים, הקפאות הליכים, כינוס נכסים וטיפל בהליכי פשיטת רגל.

משרד עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ מונה כיום קרוב ל-100 עורכי דין ומתמחה בליטיגציה מסחרית, תובענות ייצוגיות, משפט מסחרי ותאגידי, מקרקעין, תקשורת, תשתיות, תכנון ובניה ועוד. לאחרונה גייס את עו"ד שרון כהנא, מבכירי פרקליטות תל אביב. כהנא הקימה את מחלקת עבירות צווארון לבן במשרד. במשרד פועל גם השופט בדימוס פרופ' עודד מודריק כיועץ מיוחד.

עו"ד אמיר עמר: "צירופם של גדי, עומר ועמית ממשיך את מגמת ההתרחבות של הפירמה ומחזק את תחומי הליבה שבהם עוסק משרדנו".

Design : Hastudeö | Developed : Beaverglobal | Terms of Use