חדשות ועדכונים

30.04.2017 | Legal 500 – דירג את המשרד במקומות המובילים ב 13 תחומי התמחות שונים

legal 500 logo

מנתח את יכולותיהם של משרדי עורכי דין ברחבי העולם כבר 29 שנים, באמצעות תוכנית מחקר מקיפה המשתנה ומתעדכנת מדי שנה, כדי להציג את המצב העדכני ביותר של שוק עריכת הדין העולמי. המדריך מעריך ומדרג את חוזקותיהם  Legal 500 מדריך  של משרדים ביותר מ-100 תחומי שיפוט. הדירוגים מבוססים על שורה של קריטריונים, אך בקצרה מציינים לטובה צוותים המספקים ייעוץ משפטי מוביל וחדשני בתחומי עיסוק שונים. המחקר מבוסס על משוב מכ-300,000 לקוחות ברחבי העולם, על הגשות ממשרדי העו"ד עצמם, על ראיונות עם עורכי דין ממשרדים מובילים ועל צוות חוקרים בעלי ניסיון שאין כמוהו בשוק המשפטי.

אנו בעמר רייטר ז'אן גאים בעורכי הדין המצוינים שלנו המופיעים ברשימה היוקרתית של Legal 500, ושדורגו בין שלוש המקומות הראשונים בקטגוריות הבאות:

בנקאות ופיננסים

דירוג: מקום 3

הגבלים עסקיים ותחרות

דירוג: מקום 3

דיני עבודה

דירוג: מקום 2

עורכי דין מובילים בתחום: עו"ד הלית שמחוני

הייטק, חברות הזנק והון סיכון

דירוג: מקום 3

צויינו עורך הדין ושותף המשרד אייל שגיא אשר מייעץ באופן קבוע ללוקחות מובילים (דוגמת מיקרוסופט)  ויואב כספי, שותף וממייסדי המשרד וראש המחלקה המסחרית.

תכנון ובנייה

דירוג: מקום 3

צויינו שותף מייסד וראש המשרד אמיר עמר לצד יעקב כהן אשר ייצגו לקוחות גדולים כמו פרטנר תקשורת בנושא הסכמי בנייה ותכנון ואישורים סביבתיים.

נדל"ן

דירוג: מקום 3

הוכתר בתור "הדור הבא" של המשרד: עורך הדין והשותף במשרד אהרון ברדה.

תקשורת (טלקום) ומדיה

דירוג: מקום 2

מוזכר ראש המחלקה עורך הדין ושותף המשרד אייל שגיא בעבודתו מול מיקרוסופט ופרטנר תקשורת ועורך הדין שותף ומייסד, ירון רייטר ודנה אמיר פריד בניהול הסכסוך מול סטינגריי מיוזיק.

לרשימת הדירוגים המלאה

 

 

Design : Hastudeö | Developed : Beaverglobal | Terms of Use